previous arrow
  next arrow
  Slider
   

   

   

   

   

   

  O nas


  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny (PSNNPR) powstało w 1989 roku jako organizacja pozarządowa.

  Celem PSNNPR jest upowszechnianie wiedzy dotyczącej fizjologii płodności oraz działanie na rzecz promocji i ochrony zdrowia prokreacyjnego.

  Głównym zadaniem Stowarzyszenia jest nauczanie metody objawowo – termicznej podwójnego sprawdzenia tzw. „angielskiej”, która jest skutecznym narzędziem służącym planowaniu lub odkładaniu poczęcia dziecka.

  Obszary działalności PSNNPR:

  • szkolenie nauczycieli i instruktorów metody objawowo- termicznej podwójnego sprawdzenia;
  • kursy nauki metody rozpoznawania płodności dla środowisk medycznych oraz dla nauczycieli i wychowawców;
  • wykłady i prelekcje dla młodzieży na temat ochrony zdrowia prokreacyjnego, profilaktyki uzależnień oraz chorób przynoszonych drogą płciową;
  • prowadzenie poradni rozpoznawania płodności;
  • działalność wydawnicza;
  • współpraca z innymi stowarzyszeniami promującymi Naturalne Planowanie Rodziny.

  Oddział Lubuski (pierwotnie Oddział Gorzowsko- Zielonogórski ) Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR powstał w 1998 roku z inicjatywy Andrzeja Dunaja.

  Przez niemal 20 lat działalności nauczyciele NPR z naszego regionu podejmują inicjatywy promujące zasady stylu życia w zgodzie z rytmem płodności oraz nauczają metodę „angielską” na licznych kursach oraz podczas konsultacji indywidualnych.

  Nauczyciele NPR są wykładowcami w Diecezjalnym Studium nad Małżeństwem i Rodziną oraz pracują w wielu parafialnych i specjalistycznych poradniach rodzinnych.

  Oddział Lubuski odpowiada za edukację i ustawiczne szkolenia dla Doradców Rodzinnych Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.

   

  Zapraszamy na stronę Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny: www.psnnpr.com, na której znajdą Państwo informacje związane z działalnością Stowarzyszenia w Polsce.

   
   
   
   
  © 2018 NPR Oddział Lubuski. Wszystkie prawa zastrzeżone

  Polityka cookies  |  Projekt i wykonanie - R.Tokarz

   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji :